Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku

Ogłoszenia

Do naszego zespołu w Mediatece dołączyła wolontariuszka z Serbii Jovana Stojanović i zaprasza osoby chętne na przygotowane przez nią zajęcia.

 

  1. Kawiarenka językowa – konwersacje w języku angielskim dla osób dorosłych, wymagana znajomość języka na poziomie średniozaawansowanym (ZAPISY DO 30.04)

  2. Prezentacja o Serbii i Czarnogórze – oferta skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych

  3. Gry i zabawy w języku angielskim – oferta skierowana do grup przedszkolnych

 

Zajęcia będą bezpłatne, szczegółowe informacje w Mediatece w Szkole Łacińskiej nr tel. 55 272 39 21.

Zapraszamy!

 

Jovana, która o sobie pisze tak:

Nazywam się Jovana Stojanović i przybyłam do Polski z Belgradu w Serbii. Lubię poznawać nowe kultury, nowych ludzi i ciekawe historie. Zawsze znajduję radość w małych rzeczach, które nas otaczają. Uwielbiam spędzać czas na łonie przyrody z aparatem fotograficznym, uwieczniając niesamowite chwile codzienności. Całe moje życie spędziłam w teatrach i pracy z młodymi ludźmi jako trener, fotograf i reżyser teatralny. Mówię płynnie w języku serbsko-chorwackim i angielskim, znam podstawy języka włoskiego, hiszpańskiego, rumuńskiego i tureckiego, a mój francuski jest gdzieś pośrodku. Teraz uczę się języka polskiego. Jestem ciekawą osobą, lubię kreatywną i zespołową pracę. Lubię pracować z młodzieżą i pomagać im w znalezieniu drogi do wyrażania ich kreatywności i wyobraźni.


My name is Jovana Stojanović and I came to Poland from Belgrade, Serbia. I like to meet new cultures, new people and to collect interesting stories. I always find joy in small things that surrounds us and I like to spend time in nature with my camera capturing the amazing moments of everyday life. Whole my life I spent in theatres and in work with young people, as trainer, photographer and theatre director. I speak serbian-croatian and english fluently, and I know basics of italian, spanish, romanian and turkish languages and my french is somewhere in the middle. At the moment I’m learning polish. I’m curious person, I like creative and team work. I enjoy working with young people and I’m trying to help them to find the way to express their creativity and imagination.


Zovem se Jovana Stojanović i došla sam u Poljsku iz Beograda u Srbiji. Volim da upoznajem nove kulture, nove ljude i da sakupljam interesantne priče. Trudim se da uvek pronađem zadovoljstvo u malim stvarima koje me okružuju i volim da provodim vreme u prirodi sa kamerom i da beležim nepovratnu svakodnevicu. Ceo život sam provela u pozorištu i u radu sa mladima, kao trener, fotograf i pozorišni reditelj. Govorim srpsko-hrvatski i engleski, takođe znam i osnove italijanskog, španskog, rumunskog i turskog jezika, dok je moj francuski negde između. Trenutno učim poljski jezik. Radoznala sam osoba, volim kreativni i timski rad. Uživam u radu sa mladim ljudima i pokušavam da im pomognem da pronađu način da izraze svoju kreativnost i maštu.

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1